Architekt Wnętrz Łódź


MPF – Pracownia Architektury i Projektowania Wnętrz zajmuje branżą związaną z architekturą wnętrz. Założycielką jest mgr. inż. arch. Małgorzata Pijanowska Fijałkowska. Ukończyła Architektura na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Łódzkiej. Posiada pasję i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz i architektury obiektów mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej. Biuro firmy architektonicznej w Łodzi znajduje się na ulicy Polnej 24/11.

Co wyróżnia MPF – Pracownia Architektury i Projektowania Wnętrz, z oddziałem w Łodzi spośród innych firm specjalizujących się w branży związanej z architekturą? Każdy architekt wnętrz w Łodzi wybierany jest spośród wielu wykwalifikowanych specjalistów z długim stażem pracy. Doświadczenie pracowników i kompetencje sprawiają, że nasza firma wyróżnia się spośród innych podobnych jednostek, które specjalizują się w architekturze wnętrz w Łodzi.

Usługi projektowania wnętrz - MPFNasz architekt wnętrz w Łodzi zapewni klientom wysoką jakość usług dotyczących:
 • projektów domów jednorodzinnych i wielorodzinnych,
 • zmiany wystroju różnych przestrzeni zgodnie z państwa oczekiwaniami,
 • projektowania elewacji,
 • projektowania ogrodów,
 • zmiany wystroju wnętrza w nieruchomościach przygotowanych do sprzedaży albo do wynajmu,
 • zmiany aranżacji wnętrz biur, domów oraz innych obiektów użyteczności publicznej,
 • modernizacji biur oraz innych zakładów pracy.

Pracujący w naszej firmie architekci wnętrz dopasowują się do oczekiwań wszystkich klientów, aby projekt był odzwierciedleniem Państwa wizji. Każdy architekt wnętrz w naszej pracowni może okazać klientom pomoc, gdy nie będą Państwo zdecydowani co do wyboru aranżacji wnętrza. Przy wykonywaniu indywidualnego projektu mogą nanieść odpowiednie poprawki, które mogą okazać się pomocne. Zapewniamy, że każdy architekt wnętrz w Łodzi z naszej firmy pomoże Państwu zdecydować co w danej przestrzeni będzie najlepiej wyglądać i spełniać swoje funkcje.

Kreatywność i dostosowanie się do wizji klienta

Każdy klient posiada inne wymagania, dlatego staramy się dostosować do życzeń klientów i stworzyć projekt o jakim zawsze marzyli. Wnętrze powinno spełniać funkcje estetyczne. Aranżacja wnętrza jest bardzo ważna, dobór określonych materiałów, mebli i dodatków jest czasami dużym problemem aby wszystko pasowało do siebie ale również było funkcjonalne i przyjazne dla domowników. Gwarantujemy, że współpraca z naszą firma będzie owocna, gdyż zajmiemy się praktycznie wszystkim, żeby wnętrze wyglądał jak najlepiej. Właścicielka firmy mgr. inż. arch. Małgorzata Pijanowska Fijałkowska dyplomowana architektka wnętrz wyróżnia się współpracą z najlepszymi architektami wnętrz w Łodzi, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Konkurencja na rynku jest ogromna w dziedzinie aranżacji i projektowania wnętrz. Dlatego jeśli szukają Państwo wykwalifikowanych architektów wnętrz i najlepszych fachowców z branż remontowo – budowlanych, zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i do kontaktu telefonicznego. Jeśli interesuje Państwa najwyższa jakość obsługi za niską cenę, nasz architekt wnętrz na terenie miasta Łódź jest do Państwa dyspozycji.
Nasze atuty:
 • Rzetelność
 • Terminowość
 • Kreatywność
 • Unikalne podejście do Klienta

Firma projektująca wnętrza - w jaki sposób dbamy o osoby, decydujące się nawiązać współpracę z pracownią?

Od pierwszych chwil współpracy zależy nam na tym, by czuli się Państwo z nami komfortowo. Nasz zespół na bogate doświadczenie w obsłudze różnorodnych typów Klientów i Klientek. Do każdego/każdej z nich podchodzimy indywidualnie, starając się zapewnić optymalnie dopasowane wsparcie.

Projektanci wnętrz z Łodzi na początku zapoznają się z Państwa oczekiwaniami. Nasza praca to w dużej mierze trzymanie się rygorystycznych zasad, decydujących o tym, że dany projekt domów, ogrodu czy elewacji jest rzeczywiście dopracowany.

Podczas realizowanego zlecenia nie zapominamy także o tym, jak ważna jest kreatywność i świeże podejście do tematu. Architekci wnętrz, z którymi będą Państwo współpracować, to osoby:

  1. z ambicją podchodzące do realizowanych zadań;
  2. śledzące branżowe nowinki i doskonale wiedzą, co w trawie piszczy.
  3. stale uaktualniające swoją wiedzę i stawiające na ciągłe podwyższanie swoich kompetencji.

Projektowanie wnętrz w Warszawie - jak zaaranżować miejsce, w którym poczują się Państwo doskonale?

Niezależnie od tego, czy aranżacja dotyczy wnętrza mieszkalnego, usługowego, biura czy innej przestrzeni, zawsze staramy się połączyć walory estetyczne z funkcjonalnością. Tylko wtedy korzystanie z pomieszczenia jest naprawdę wygodne i pozwala w pełni wykorzystać jego potencjał.

Jako doświadczona firma projektująca wnętrza świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest rzetelne, dokładne i terminowe realizowanie powierzonych nam zadań. Priorytetem jest dla nas to, by nasi odbiorcy zawsze czuli się z nami bezpiecznie. Tworzymy komfortową przestrzeń, która pozwala im na podzielenie się swoimi uwagami. Jednocześnie, dzięki doświadczeniu i doskonałej znajomości branży, możemy zaproponować Państwu najskuteczniejsze i najmodniejsze rozwiązania.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia, jak wygląda projektowanie wnętrz z naszą firmą. Specjaliści z Łodzi chętnie udzielą dodatkowych informacji o ofercie.

Zobacz nasze projekty aranżacji wnętrz a w tym:

Architekt Wnętrz Łódź Realizacja Projektu Salonu