Architekt Wnętrz Łódź


MPF – Pracownia Architektury i Projektowania Wnętrz zajmuje branżą związaną z architekturą wnętrz. Założycielką jest mgr. inż. arch. Małgorzata Pijanowska Fijałkowska. Ukończyła Architektura na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Łódzkiej. Posiada pasję i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz i architektury obiektów mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej. Biuro firmy architektonicznej w Łodzi znajduje się na ulicy Polnej 24/11.

Co wyróżnia MPF – Pracownia Architektury i Projektowania Wnętrz, z oddziałem w Łodzi spośród innych firm specjalizujących się w branży związanej z architekturą? Każdy architekt wnętrz w Łodzi wybierany jest spośród wielu wykwalifikowanych specjalistów z długim stażem pracy. Doświadczenie pracowników i kompetencje sprawiają, że nasza firma wyróżnia się spośród innych podobnych jednostek, które specjalizują się w architekturze wnętrz w Łodzi.

Usługi projektowania wnętrz - MPFNasz architekt wnętrz w Łodzi zapewni klientom wysoką jakość usług dotyczących:
 • projektów domów jednorodzinnych i wielorodzinnych,
 • zmiany wystroju różnych przestrzeni zgodnie z państwa oczekiwaniami,
 • projektowania elewacji,
 • projektowania ogrodów,
 • zmiany wystroju wnętrza w nieruchomościach przygotowanych do sprzedaży albo do wynajmu,
 • zmiany aranżacji wnętrz biur, domów oraz innych obiektów użyteczności publicznej,
 • modernizacji biur oraz innych zakładów pracy.

Pracujący w naszej firmie architekci wnętrz dopasowują się do oczekiwań wszystkich klientów, aby projekt był odzwierciedleniem Państwa wizji. Każdy architekt wnętrz w naszej pracowni może okazać klientom pomoc, gdy nie będą Państwo zdecydowani co do wyboru aranżacji wnętrza. Przy wykonywaniu indywidualnego projektu mogą nanieść odpowiednie poprawki, które mogą okazać się pomocne. Zapewniamy, że każdy architekt wnętrz w Łodzi z naszej firmy pomoże Państwu zdecydować co w danej przestrzeni będzie najlepiej wyglądać i spełniać swoje funkcje.

Kreatywność i dostosowanie się do wizji klienta

Każdy klient posiada inne wymagania, dlatego staramy się dostosować do życzeń klientów i stworzyć projekt o jakim zawsze marzyli. Wnętrze powinno spełniać funkcje estetyczne. Aranżacja wnętrza jest bardzo ważna, dobór określonych materiałów, mebli i dodatków jest czasami dużym problemem aby wszystko pasowało do siebie ale również było funkcjonalne i przyjazne dla domowników. Gwarantujemy, że współpraca z naszą firma będzie owocna, gdyż zajmiemy się praktycznie wszystkim, żeby wnętrze wyglądał jak najlepiej. Właścicielka firmy mgr. inż. arch. Małgorzata Pijanowska Fijałkowska dyplomowana architektka wnętrz wyróżnia się współpracą z najlepszymi architektami wnętrz w Łodzi, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Konkurencja na rynku jest ogromna w dziedzinie aranżacji i projektowania wnętrz. Dlatego jeśli szukają Państwo wykwalifikowanych architektów wnętrz i najlepszych fachowców z branż remontowo – budowlanych, zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i do kontaktu telefonicznego. Jeśli interesuje Państwa najwyższa jakość obsługi za niską cenę, nasz architekt wnętrz na terenie miasta Łódź jest do Państwa dyspozycji.
Nasze atuty:
 • Rzetelność
 • Terminowość
 • Kreatywność
 • Unikalne podejście do Klienta

Zobacz nasze projekty aranżacji wnętrz a w tym:

Architekt Wnętrz Łódź Realizacja Projektu Salonu