MPF – Projektowanie Wnętrz w mieście Łodzi

Nasza firma architektoniczna operuje specjalistami w zakresie projektowania domów, biur oraz innych budynków użyteczności publicznej od podstaw. Specjalizujemy się w tworzeniu pięknych projektów wnętrz, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy, że projekty wnętrz wykonane na terenie miasta Łódź spełnią oczekiwania wszystkich klientów.


Proponujemy naszym klientom usługi związane z modernizacją starych wnętrz. Zajmujemy się również całościowym wykończeniem budynków oraz architektury na zewnątrz. Dostosowujemy architekturę domu do otoczenia. Firma gwarantuje Państwu minimalne koszty i wysoką jakość usług. Miła atmosfera pracy sprawi, że czas szybko upłynie i będą mogli Państwo cieszyć się oczekiwanym efektem. Gwarantujemy, że usługa przeprowadzona przez firmę będzie rzetelna i szybka, a zainwestowane pieniądze będą odzwierciedlały należycie wykonaną pracę. Jako firma projektująca wnętrza występujemy głównie na terenie Łodzi.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, przy ulicy Polnej 24/11, niedaleko od centrum z dobrym dostępem dojazdu do biura, liczy się dla nas jakość wykonanej usługi, a nie ilość wykonanych zleceń. Skupiamy się na mniejszej liczbie zleceń, co jest gwarancją lepszej jakości usług, współpracujemy z doświadczonym zespołem architektów i ekip budowlano – remontowych, projektantami instalacji sanitarnych i elektrycznych, producentami najlepszej jakości wyposażenia i materiałów budowlanych, zapewniamy szybki kontakt z naszymi specjalistami, najwyższa jakość obsługi, miłą atmosferę podczas pracy z klientem, oferujemy gotowe projekty domów, zgodne z wcześniejszymi ustaleniami i wizja klientów.


Zrealizowany projekt sypialni


Projekty wnętrz zawierają rzuty pomieszczeń, sufitów oraz podłóg z opisami, rysunki mebli, oświetlenia i różnych detali. Dla większego zadowolenia klientów wykonujemy wizualizacje 3D projektów domów, aby można było lepiej określić jak wszystko będzie razem współgrało i czy nie trzeba wykonać poprawek, wykonujemy:

  • projekty ogrodów i elewacji,
  • dobieramy idealne meble,
  • oraz materiały i kolory,
które będą pasować do stylu pomieszczeń.

Projektanci wnętrz postarają się zadbać o jak najlepszy wybór oświetlenia, sprzętów, które nie tylko będą spełniały swoje funkcje estetyczne ale również praktyczne. Zapewniamy również rozsądne ceny na konkurencyjnym rynku projektowania wnętrz w mieście Łódź.

Dzięki naszym specjalistom będziesz mógł się cieszyć niesamowitym projektem domu, który na pewno będzie odróżniał się od pozostałych domów w Twoim osiedlu. Jeżeli chcesz poczuć się w swoim domu komfortowo a jednocześnie mieć pewność, że każdy szczegół został rzetelnie dopracowany zapoznaj się z bogatą oferta naszej firmy i skontaktuj się z naszym biurem. Zapewniamy, że jakość wykonanych przez nas usług będzie wysoka a Państwo będą spokojni, że zainwestowali swój czas i pieniądze właśnie w firmę MPF – Pracownia Architektury i Projektowanie Wnętrz w Łodzi.