Projektowanie Wnętrz i Projekty Domów - Pracownia MPF


Oferuje indywidualne projekty domów, projekty aranżacji wnętrz, projekty ogrodów. Oferta obejmuje także gotowe projekty domów z adaptacją i możliwością wprowadzenia zmian spełniających potrzeby i życzenia inwestora.

Pragnę zachęcić Państwa do zamówienia indywidualnego projektu domu


Architekt wnętrz z Łodzi opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu może pomóc Państwu w przedsięwzięciu jakim jest zaprojektowanie, wybudowanie i urządzenie pięknego, funkcjonalnego domu. Indywidualny projekt daje możliwość stworzenia domu niepowtarzalnego, spełniającego wszystkie Państwa potrzeby i upodobania, dokładnie takiego jaki chcielibyście mieć.

Każdy projektowany dom ma swój indywidualny, niepowtarzalny charakter. Zapraszamy do obejrzenia projektów wnętrz.

Zrealizowane projekty

W naszej ofercie oprócz projektów domów znajdą Państwo także:

Postaw na jakość i kreatywność w podejściu do zadania wykonania projektu.

Architekt wnętrz, czy samodzielne planowanie?

Wystrój wnętrz rzutuje na komfort przebywania w budynkach. Dobierając odpowiednie materiały, kolorystykę oraz wyposażenie możemy uzyskać efekt zachwycający lub wręcz przeciwnie. Samodzielny dobór elementów wystroju wnętrza może okazać się porażką. W jaki sposób zaprojektować wystrój, aby poszczególne elementy łączyły się w spójną całość, a jednocześnie nie tworzyły wrażenia monotonii? Czy poprzez umiejętnie dobrane wyposażenie można optycznie zmienić wielkość pomieszczenia? Zachwycające efekty, uwzględniające preferencje inwestora mogą Państwo uzyskać, dzięki współpracy z architektem wnętrz, profesjonalnie planującym wystrój pomieszczenia.

 

przykładowy efekt pracy architekta wnętrz

 

Projektowanie wnętrz zgodnie z preferencjami inwestora

Zastanawialiście się Państwo nad usługą profesjonalnego projektowania wnętrz, jednak obawy przed dominującym wpływem koncepcji architekta zniechęciły Was do skorzystania z usługi? Architekt wnętrz, który rozmawia, słucha i odpowiada na Państwa potrzeby jest gwarancją wymarzonego efektu w aranżacji wnętrza. Projekty domów, zarówno typowe, jak i tworzone indywidualnie, wymagają od każdego inwestora wniesienia odrobiny fantazji, kreatywności i własnych upodobań, aby wybranemu stylowi dekoracyjnemu nadać indywidualności, unikalności i klasy. Usługa architekta wnętrz nie oznacza konieczności zrezygnowania z własnej koncepcji. Profesjonalista, dzięki Państwa argumentom i propozycjom przygotuje projekt, łączący funkcjonalność z podstawowymi zasadami w urządzaniu wnętrz oraz Państwa założeniami.

Projekty domów, a aranżacja wnętrz

Domy typowe nie muszą być urządzone w sposób standardowy, bez elementów indywidualności. Warto pamiętać, że nawet wewnętrzny układ pomieszczeń może ulec zmianie, a koncepcja rezygnacji ze ścian na rzecz otwartej przestrzeni może się udać. Podczas rozmów nad stanem technicznym budynku lub przy wyborze projektu gotowego mogą Państwo, we współpracy z architektem wnętrz zaplanować zmiany, tworzące z projektu domu indywidualnie urządzoną przestrzeń. Projekty domów niestandardowych, tworzonych przez architekta na potrzeby indywidualnych inwestorów są miejscami, w których już w ogrodzie widoczne jest kreatywne, niestandardowe podejście do adaptacji przestrzeni. Wybierając architekta, który zaprojektuje dom, mogą Państwo skorzystać z propozycji aranżacji wnętrz, tworzonej w oparciu o Państwa preferencje.

Co jest ważne przy wyborze architekta wnętrz?

Najważniejszą kwestią, mającą wpływ na wybór architekta wnętrz powinno być jego kierunkowe wykształcenie. Kursy nie tworzą pełni możliwości, jakie kształtują się podczas odbywania studiów. Architekt wnętrz powinien:

 • posiadać wykształcenie kierunkowe,
 • mieć doświadczenie w pracy, udokumentowane wcześniejszymi realizacjami,
 • z zaangażowaniem podchodzić do swoich zadań,
 • do każdego projektu dostosowywać umiejętnie odpowiednią koncepcję,
 • pracować w sposób rzetelny i terminowy.

Kluczowa przy wyborze architekta wnętrz powinna być rozmowa, która zobrazuje, czy znajdą Państwo wspólny język. Profesjonalne podejście architekta jest bardzo istotne, jednak warto pamiętać, że współpraca z osobą, wzbudzającą sympatię jest przyjemniejsza. Profesjonalne usługi architekta wnętrz obejmują:

 • projekt instalacji wodno - kanalizacyjnej,
 • projekt oświetlenia,
 • zaplanowanie podwieszanych sufitów oraz podłóg,
 • rozkład funkcjonalny pomieszczeń,
 • dobór materiałów i kolorystyki,
 • projekt z uwzględnieniem mebli i dodatkowych elementów aranżacji,

Architekt opiera swoje działania na profesjonalnym podejściu do aranżacji wnętrz w nowopowstałych oraz istniejących budynkach, a projektem objęte są pomieszczenia, uwzględnione w planie. Najwyższa jakość usług gwarantuje umiejętne połączenie aranżacyjnych zasad z modą oraz stylem właścicieli nieruchomości. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad skorzystaniem z usług profesjonalnego projektowania wnętrz, korzystając z oferty mają Państwo pewność, że wnętrza spełnią nawet najbardziej surowe kryteria. Nie staną się niedostępną przestrzenią bez wyrazu. Dzięki profesjonalnemu projektowi indywidualność stworzy wyjątkowy efekt z kluczowymi zasadami architektury wnętrz.

Projektowanie wnętrz - zapraszam.
Małgorzata Pijanowska Fijałkowska